STUDIO URODY estetic studio
studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody nasze promocje


Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Masaż kamieniami to głęboki relaks i odnowa biologiczna całego ciała. Specjalne kamienie do masażu z bazaltu pochodzenia wulkanicznego charakteryzują się znakomitym współczynnikiem magazynowania ciepła. Podczas masażu uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi. Kamienie używane do masażu są pozyskiwane ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej, a zarazem czystych ekologicznie (np. Hawaje, Bali).

Masaż ten jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki. Dodatkowo masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii.

Masaż kamieniami ułatwia oddychanie skórne, poprawia odżywianie skóry, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd, pomaga zwalczać cellulit, poprawia pracę układów krwionośnego i limfatycznego, działa uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu.