STUDIO URODY estetic studio
studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody nasze promocje


Przedłużanie rzęs

Metoda 1:1 "Secret Lashes”

Tajemnicze spojrzenie przepełnione uwodzicielskim blaskiem, to tajna broń każdej kobiety.
Niestety nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy. Jednakże nic straconego. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs metodą SECRET LASHES (1:1) czyli do jednej naturalnej rzęsy doklejamy jedna sztuczną.  Przedłużanie rzęs pozwoli Wam drogie Panie cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Przedłużone rzęsy sprawią, że Wasze oczy nabiorą wyrazistości. Sztuczne rzęsy, jakie  oferujemy to gwarancja zachwycającego i naturalnego efektu. Paniom lubiącym wyróżniać się z tłumu, oferujemy kolorowe sztuczne rzęsy. Jesteśmy przekonani, że będziecie zachwycone. 

         przedłużanie rzęs krakowski

 

Na czym polega metoda Secret Lashes?

To profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Przyklejane są pojedynczo rzęsa do rzęsy, są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Są wodoodporne można się w nich kapać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować.

Czy Secret Lashes są bezpieczne ?

Aplikacja wykonana na produktach Secret Lashes  jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca a na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco. Ponadto Secret lashes to najwyższej jakości rzęsy i kleje które zapewniają efekt bez jakichkolwiek konsekwencji. Aplikacja Secret Lashes jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs.

Czy Secret Lashes są dobrej jakości ?

Secret Lashes to produkty najwyższej jakości. Nasze rzęsy produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Secret Lashes posiada gamę rzęs o różnym kształcie grubości i długości aby stworzyć najbardziej naturalny wygląd oka. Klej stosowany do aplikacji Secret lashes jest bezpieczny, nie pozostawia żadnych śladów i jest zupełnie nie widoczny.

Jak dbać o Secret Lashes ?

Nosząc Secret Lashes nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać. Rzęsy Secret Lashes należy szczotkować rano i wieczorem szczoteczką dostępną we wszystkich autoryzowanych salonach.

Jak długo można nosić Secret Lashes ?

Rzęsy Secret Lashes można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni.

Czym charakteryzują się rzęsy Secret Lashes ?

  • utrzymaniem permanentnego podkręcenie nawet, gdy są wilgotne lub mokre ( podkręcone, końcówki rzęs wyraźnie skierowane są ku górze, w stronę brwi, a nie prosto- poziomo)
  • łatwością utrzymania odpowiedniej higieny, gdyż bez trudu zmywa się z nich tłuszcz, kurz, brud i resztki makijażu
  • idealną gładkością rzęs ,,nie przyciąga" i nie kumuluje zanieczyszczeń.
  • wyprofilowane cieniutkie końcówki idealnie imitujące naturalne rzęsy.

Obejrzyj zdumiewające efekty
 

METODA 2:1 „ VIP FUR LASHES”

Zapraszamy do luksusowego świata piękna

Vip Fur Lashes to sztuka wyjątkowego zagęszczania i przedłużania rzęs. Sekret jej powodzenia polega na  połaczeniu unikalnej metody aplikacji z doskonałymi produktami stosowanymi podczas zabiegu dla uzyskania olśniewającego efektu.
Vip Fur Lashes to nowoczesny, najwyższej jakości produkt, w 100 % z naturalnego włosia. Rzęsy nie sa sztucznie barwione ani poddawane obróbce chemicznej, a  ich piękne podkręcenie to skutek działania wysokiej temperatury. Oryginalne rzęsy Vip Fur Lashes występują wyłącznie w grubości 0,15 mm, w rozmiarach 7-9 mm, 9-11mm, 11-13 mm, 13-15 mm, 15-17 mmm. Dwa stopnie podkręcenia –J oraz C pozwalają na perfekcyjną stylizację ramy oka.
Vip Fur Lashes posiada strukturę włosia identyczna jak rzęsa  ludzka. Dzięki temu rzęsy po zabiegu pozostają w doskonałej kondycji. Rzęsy VFL są miękkie i delikatne. Nie wymagają tuszowania, są wodoodporne i hipoalergiczne. Niezwykła lekkość i miękkość ręcznie selekcjonowanych rzęs pozwoliła na opracowanie wyjątkowej metody ich aplikacji – „ dwa do jednej”-do jednej naturalnej rzęsy doklejamy dwie rzęsy z włosia norki syberyjskiej.
 

Decydując się na zabieg VIP FUR LASHES otrzymasz:

  • naturalny produkt najwyższej jakości,
  • elastyczne i miękkie rzęsy zapewniające komfort przy codziennym noszeniu i podczas snu,
  • możliwość podwójnego zagęszczenia,
  • olśniewający, a przy tym bardzo naturalny efekt utrzymujący się nawet do 6 tygodni.