STUDIO URODY estetic studio
studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody studio urody nasze promocje


Icoone

Zabieg ICOONE - „Z szacunkiem dla Naszej skóry" - www.icoone.pl

Czym jest zabieg Icoone?

Icoone jest obecnie najbardziej zaawansowaną, bezinwazyjną technologią leczenia niedoskonałości ciała. Opiera się na prawie 30-to letnich doświadczeniach, co pozwoliło doprowadzić obecną technologię do perfekcji.

Jak wygląda zabieg?

Praca Icoone polega na bardzo precyzyjnym masażu ciała opatentowanymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami. Osoba poddająca się zabiegowi na ciało (Icoone wykonywany jest również na obszarze twarzy, szyi i dekoltu), ubrana jest w specjalne ubranko, pozwalające na precyzyjne wykonanie zabiegu.

Na czym polega Unikalność Icoone i dlaczego jest lepszy od innych zabiegów próżniowych?

Każda z rolek posiada setki mikro-otworów, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry. Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów masażu próżniowego, który nie rozciąga skóry, nie rozgrzewa układu limfatycznego oraz nie powoduje urazów skóry (co do tej pory było niemożliwe!). Na każdy cal kwadratowy skóry przypada 1180 mikro-otworów. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Kolejną innowacją którą oferuje Icoone jest zabieg symetryczny. Dwie, współpracujące głowice, równomiernie masują obie połowy ciała, dając gwarancję szybszych i bardziej zauważalnych efektów.

Dla kogo przeznaczony jest Icoone?

Zabiegi Icoone skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych i terapeutycznych.

Na jakie problemy skierowany jest zabieg Icoone?

Dzięki zastosowaniu technologii mikro-otworów, Icoone pomaga tam, gdzie inne systemy nie są w stanie Nam pomóc:

 • » głęboko zlokalizowany tłuszcz
 • » ciągły problem nawracającego cellulitu
 • » brak jędrności skóry, skóra luźna
 • » dla kobiet po porodach (już po 3 tygodniach można wykonywać zabieg!)
 • » po zabiegach liposukcji
 • » problemy naczyniowe i obrzęki ciała oraz twarzy
 • » redukcja zmarszczek
 • » modelowanie twarzy, zarysowanie konturów
 • » blizny pooperacyjne oraz pooparzeniowe
 • » cierpiącym na zaparcia
 • » regeneracja ciała po ciężkim wysiłku, relaks dla mięśni

Na jakie obszary ciała przeznaczony jest Icoone?

Zabieg wykonywany jest na całym ciele, włączając twarz oraz jako jedyne urządzenie posiada funkcje masażu piersi. Na każdej wizycie ustalany jest obszar ciała, na którym będzie wykonywany zabieg. Plan zabiegowy dobierany jest indywidualnie i może składać się z kilku obszarów ciała.
Icoone posiada specjalistyczne programy dostosowane do określonego problemu:

 • Sillutle - modelowanie górnej część ciała ( brzuch, piersi, ramiona)
 • Model plus - podniesienie pośladków, pośladki brazylijskie
 • Remond - modeling łydek, kolan, ujędrnianie, obrzęki limfatyczne, wyszczuplanie
 • High plus - modelowanie pleców, barków, ramion
 • Men zone - odchudzanie brzucha, likwidacja oponki na brzuchu
 • Abolton - ujędrnianie, odchudzanie brzucha po ciąży
 • Armton - ramiona - likwidacja "pelikanów"
 • Intone - odchudzanie, modelowanie ud ze szczególnym uwzględnieniem wewnętrznej strony
 • Fatzone - odchudzanie, modelowanie ud ze szczególnym uwzględnieniem strony zewnętrznej - bryczesy

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegach?

Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Dlaczego zalecany jest zabieg przypominający?

Układ limfatyczny, który jest jedną z przyczyn powstawania defektów ciała np: cellulit, obrzęki, odkładanie się złogów tłuszczowych, nie posiada pompy jaką jest serce dla krwi, i dlatego musi być pobudzany zewnętrznie. Zaniedbanie tej czynności spowoduje jego spowolnienie, co przyczyni się do wyżej wymienionych problemów.

Jak długo trwa zabieg?

Każdorazowo czas zabiegu wynosi 30 min na jeden obszar zabiegowy, z możliwością wydłużenia czasu.

Czy zabieg jest bolesny i jakie są odczucia?

Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. Zabieg może być bolesny kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3,4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Czy Icoone działa również na piersi?

Tak. Icoone jako jedyne urządzenie jest w stanie w sposób bardzo delikatny i bezpieczny wpłynąć na ujędrnienie i lifting piersi. Pobudzane są głębokie warstwy skóry, przez co następuje zwiększona praca fibroplastów a tym samym produkcja elastyny oraz kolagenu. Takie działanie wpływa na zachowanie młodego wyglądu piersi. Zabieg ten ma również działanie lecznicze: poprawia cyrkulacje krwi i limfy, odblokowuje kanaliki limfatyczne.

Czy Icoone może być wykonywany kobietom w ciąży i jak szybko po porodzie?

Tak. Icoone jest bardzo dobrym zabiegiem dla kobiet w ciąży. Zabieg wykonywany jest na nogach, likwidując problem ociężałych kończyn oraz pomaga w opuchnięciach. Jest jedynym zabiegiem, który można wykonywać na brzuchu już dwa tygodnie po porodzie naturalnym oraz 3 tygodnie po cesarskim cięciu, mimo, że blizna nie zagoiła się do końca. Icoone wykonywany jest wtedy nad blizną, a kiedy zostanie zagojona, masowany jest cały brzuch. Tak szybka interwencja na bliźnie pomaga w jej znacznym zredukowaniu. Zabieg można wykonywać w czasie karmienia, nie wykonuję sie wtedy drenażu limfatycznego.

Jak postępować przed i po zabiegu?

Bardzo istotnym elementem terapii Icoone jest picie minimum 1,5 płynów dziennie. Może to być niegazowana woda lub herbaty ziołowe. Należy pamiętać że, herbata, kawa oraz słodzone napoje nie wchodzą w skład dziennego zapotrzebowania na płyny. Zwiększone przyjmowanie płynów wpływa na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak. Icoone zapewnia 100% bezpieczeństwa. Potwierdziły to liczne badania kliniczne oraz Certyfikat CE.

Czy z Icoone polecane są inne zabiegi?

Icoone można łączyć z wszystkimi zabiegami na ciało oraz twarz, wpływając w ten sposób na spotęgowanie efektów.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Nowotwory, stany zapalne żył, przyjmowanie leków na krzepliwość krwi, uszkodzenia skóry oraz zmiany skórne na obszarze zabiegowym, ciąża (zabieg można wykonywać na problemy ciężkich nóg oraz obrzęków).

Czy pękające naczynka oraz żylaki są przeciwskazaniem do zabiegu?

Nie, pod warunkiem że nie są zbyt rozległe. To jest kolejny sukces Icoone. Dzięki specjalnym programom medycznym oraz mikro-otworom zabieg jest bezpieczny dla osób z pękającymi naczynkami oraz żylakami. Technologia Icoone na "Wielki Szacunek" dla Naszej skóry, nie uszkadzając ani nie rozciągając jej.

Badania naukowe.

Icoone został opracowany w odpowiedzi na badania o skórze, tkance łącznej i jej strukturze. Badania te zostały przeprowadzone przez Jean-Claude Guimberteau, doktora chirurgii rekonstrukcyjnej. Prof. J.C Guimberteau udowodnił, że tkanka złożona jest z nieskończonej sieci mikrowakuoli, zorganizowanych w chaotyczny sposób, a mikrowakuole to funkcjonalne jednostki tkanki łącznej. Ta nowa wizja przyczyniła się do nowego podejścia w leczeniu niedoskonałości skóry. Technologia Icoone została dokładnie przebadana w Klinice Plastycznej i Estetycznej Uniwersytetu "La Sapienza" w Rzymie. Badania przeprowadził Profesor Nicolo Scuderi. Pod jego kierownictwem skuteczność Icoone została porównana z innymi technologiami dostępnymi na rynku kosmetycznym. Ocenie podlegała efektywność oraz komfort zabiegu. Wyniki były jednoznaczne.! Icoone okazał się najskuteczniejszym oraz najbardziej komfortowym zabiegiem.